Finansowanie | Mieszkania od dewelopera na sprzedaż - Gliwice

FINANSOWANIE

Aby ułatwić naszym Klientom zakup oraz finansowanie wymarzonego mieszkania,

oferujemy pomoc przy pozyskaniu kredytu, współpracując z liderem pośrednictwa finansowego w Polsce. Przygotowaliśmy dla Państwa również wyjątkowo korzystne warunki zakupu oraz preferencyjny system płatności. Mogą Państwo liczyć na niezależne i indywidualne wsparcie w wyborze najlepszej oferty wśród wielu dostępnych produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Najlepsi eksperci finansowi do Twojej dyspozycji

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą NOTUS Finanse, będącą jedną z trzech wiodących firm pośrednictwa finansowego w Polsce i zatrudniającą 800 ekspertów finansowych. Opieka eksperta finansowego NOTUS Finanse to gwarancja obiektywnego wyboru najkorzystniejszej oferty dla Klienta, otrzymania najlepszych rynkowych warunków kredytu oraz kompleksowego porównania wszystkich możliwości finansowania nowego mieszkania. W dowolnym momencie spłacania zobowiązania mogą Państwo liczyć na fachową, bezpłatną poradę specjalisty kredytowego.

Skorzystaj z kalkulatora finansowego poniżej i poproś o pomoc eksperta.

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!Powiedz nam, które mieszkanie Cię interesuję i jakie masz pytania !