Nasze inwestycje | Mieszkania od dewelopera na sprzedaż - Gliwice
 

Nasze inwestycje

Od wielu lat tworzymy wyjątkowe miejsca do życia w Gliwicach oraz na terenie Śląska. Naszą wizytówką jest wiarygodność, bezpieczeństwo i wysoka jakość realizowanych inwestycji. Kupując mieszkanie od nas wybierasz jakość, którą doceniły setki klientów! Starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji, tak aby cechowały się ogromnym potencjałem, doskonałą komunikacją oraz znajdowały się w sąsiedztwie terenów zielonych i wszelkich udogodnień miejskiego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym dorobkiem inwestycyjnym oraz ofertą wolnych mieszkań w innych lokalizacjach

Apartamenty Marel – w trakcie budowy, planowany termin zakończenia I kwartał 2019 r.

Nowoczesny projekt dwóch pięciokondygnacyjnych apartamentowców. Harmonijna architektura, luksusowe wnętrza i udogodnienia gwarantujące codzienny komfort – nowe mieszkania w Apartamentach MAREL to niezwykle atrakcyjna oferta dla osób poszukujących nowego lokum w Gliwicach. W ofercie znajdują się zarówno apartamenty dla osób poszukujących luksusu jak i funkcjonalności, a wyjątkowo szeroki wybór metraży sprawia, że Apartamenty MAREL spełniają bardzo zróżnicowane oczekiwania przyszłych nabywców.
LokalizacjaGliwiceMieszkań32Data2019SpółkaMarel Sp. z o.o.Linkwww.apartamentymarel.pl

City Park - inwestycja zakończona – I kwartał 2018 r.

Nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych, zlokalizowany jest przy ulicy Kłodnickiej w Gliwicach. Czteropiętrowe budynki doskonale realizują najwyższe wymagania mieszkańców, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność. Stylowa przestrzeń kompleksu sąsiaduje z wieloma hotelami, punktami usługowymi i biznesowymi.
LokalizacjaGliwiceMieszkań46Data2018SpółkaGeut Polska Sp. z o.o.Linkwww.cityparkgliwice.pl