Wykończenie pod klucz | Mieszkania od dewelopera na sprzedaż - Gliwice

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Realizacje pod klucz EXCELLENT

Jeśli kupno mieszkania to nie lada wyzwanie, to jego urządzenie i wykończenie jest równie wyczerpujące. W końcu wymaga ogromnej uwagi, podejmowania mnóstwa mniejszych lub większych decyzji oraz pilnowania każdego etapu prac. A i mimo tego nie da się uniknąć niespodzianek, które wydłużają dzień, w którym w końcu zaczniesz mieszkać. W związku z tym oferujemy realizację pod klucz, dzięki której Twoje nowy dom będzie na Ciebie czekał gotowy do zamieszkania - dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś.


Dlaczego warto powierzyć nam realizację pod klucz?

1. Oszczędzasz pieniądze
Zakupione przez nas materiały są tańsze (dzięki niższemu VAT-owi). Poza tym całościowe działania sprawiają, że w ogólnym rozrachunku płacisz mniej za poszczególne etapy remontu, niż gdybyś miał korzystać z usług kilku firm.

2. Korzystasz z naszego doświadczenia
Ponad 20 lat naszej firmy w branży wnętrzarskiej i wykończeniowe sprawiają, że jesteśmy ekspertami w tej dziecinie. Doradzimy Ci na każdym etapie prac.

3. Oszczędzasz czas
Wystarczy, że wybierzesz kolory, elementy wyposażenia i materiały, a resztą zajmujemy się my. Nie musisz jeździć po marketach budowlanych, dbać o każdy detal pracy wykończeniowych - wszystko zostawiasz nam.

4. Otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na całość usługi
Dzięki gwarancji masz pewność, że prace zostaną wykonane z najwyższą starannością.

5. Szybki termin realizacji
Na oddanie mieszkania do użytku potrzebujemy zaledwie od 6 do 9 tygodni.

Sprawdź Pakiet Wykończeń!

baner_excellent 2019

Chcesz wprowadzić się do urządzonego mieszkania bez potrzeby jakichkolwiek remontów? Skontaktuj się z nami!